top of page

Nagrania webinarów

STRATEGIE RADZENIA SOBIE W BIZNESOWEJ RZECZYWISTOŚCI ZDALNEJ

Podczas webinaru stworzyliśmy przestrzeń do szczegółowego wsłuchania się i zrozumienia potrzeb pracowników oraz wskazaliśmy rekomendacje dla dalszych kierunków zarządzania. Prognoz i badań nt. pracy hybrydowej jest już na rynku wiele. Najwyższy czas na ich pogłębienie i aktualizację o perspektywę różnic osobowościowych.

Prowadzenie: Paulina Węgrzyn, Zofia Małkowicz-Daszkowska

Data: 21 lipca 2021

MENEDŻER GODNY ZAUFANIA

Zaufanie w organizacjach bezpośrednio przekłada się na wysoki poziom zaangażowania i satysfakcji z pracy. Jest fundamentem pracy zespołowej – czymś, nad czym trzeba nieustannie pracować i czymś, co nie jest dane raz na zawsze.

Prowadzenie: Renata Brukiewicz

Data: 18 stycznia 2021

INTELIGENCJA EMOCJONALNA W BIZNESIE

Jeśli interesuje Cię rozwój kompetencji budujących stabilne i oparte na wiarygodności relacje w biznesie, chcesz dowiedzieć się, czym one są i jak je rozwijać - serdecznie zapraszamy do obejrzenia webinarium, w którym przedstawiamy kluczowe  zagadnienia i metody związane z rozwojem własnej inteligencji emocjonalnej oraz umiejętności budowania empatycznego kontaktu.

Prowadzenie: Julita Wojciechowska

Data: 27 października 2020

RÓŻNICE MIĘDZYKULTUROWE W ZESPOŁACH ROZPROSZONYCH

Zbudowanie efektywnie pracującego zespołu jest dla menedżera nie lada wyzwaniem.

A jeśli zespół ten składa się z osób różnej narodowości? I na dodatek pracuje ze sobą z odległych miejsc, zdalnie? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak różnice międzykulturowe mogą wpływać na współpracę w zespołach rozproszonych, zapraszamy do obejrzenia webinaru.

Prowadzenie: Patryk Pałaszewski

Data: 2 października 2020

MOTYWACJA CZY STAGNACJA? 

Dlaczego PROAKTYWNOŚĆ jest w cenie? Ponieważ, o ile damy sobie szansę, mieści się w zakresie działań każdego z nas. Nie jest gwarancją, jednak stanowi solidną szansę na sukces. Obecna sytuacja jest dla nas ciągłym wyzwaniem. Zmusza do przedefiniowania priorytetów, zmiany swoich przyzwyczajeń i zachowań. Dlatego przypominamy pojęcie PROAKTYWNOŚCI będącej zdrowym fundamentem i punktem wyjścia do skutecznych działań.

Prowadzenie: Artur Gryzik

Data: 9 lipca 2020

OPTYMALIZACJA PROCESÓW

Zapraszamy do obejrzenia webinaru, podczas którego przedstawimy proces aktywacji LEAN LEADERSHIP w rzeczywistym procesie zarządczym prowadzącym w ciągu 6 miesięcy (marzec - listopad) do wzrostu wydajności z 44 min/m2 (obowiązująca jednostka) do 21,41 min/m2 (wzrost 44% w 6 miesięcy) przy zaangażowaniu tych samych zasobów ludzkich i maszynowych tylko i wyłącznie poprzez zmianę przywództwa na zgodną z zasadami Lean Leadership.

Prowadzenie: Marcin Stachowiak

Data: 22 czerwca 2020

KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI - Insights Discovery®

Po wielu tygodniach izolacji i pracy w rozproszeniu, po niejednokrotnych redukcjach i zmianach w strukturze zatrudnienia, zakresach obowiązków, mogło dojść do wzrostu napięcia, spadku zaufania, poluzowania więzi lub wręcz wyobcowania. Będą tacy, którzy zatęsknią za trybem „home office”, inni z radością przekroczyli próg firmy.

Prowadzenie: Paulina Węgrzyn

Data: 4 czerwca 2020

MENEDŻER NA NOWE CZASY

Zapraszamy do obejrzenia webinaru, którego celem jest przedyskutowanie aktualnej sytuacji kadry zarządzającej i wyzwań, które przed nią stoją w obecnej i najbliższej rzeczywistości. Dopasowania zadań i funkcji menedżera do nowych warunków – charakteryzujących się zachwianiem poczucia bezpieczeństwa, tym, że wiele spraw oczywistych przestało takimi być, oraz coraz bardziej widoczną obecnością nowego pokolenia na rynku pracy i tym, że praca zdalna na dobre zagości w wielu firmach.

Prowadzenie: Kinga Czachowska, Beata Wołoszyn

Data: 27 maja 2020

CZAS PRÓBY - KULTURA ORGANIZACYJNA A KRYZYS

Czy istnieje kultura organizacyjna odporna na kryzys? Jeśli tak, to jakie są jej cechy i jak można nad nimi pracować? Czy ktoś w to jeszcze wierzy? - Co z wartościami korporacyjnymi w dobie kryzysu? Czy obecna sytuacja może być szansą dla rozwoju kultury organizacyjnej? Co zrobić aby tak się stało?.

Prowadzenie: Marek Raczyński

Data: 19 maja 2020

Operacja „ZWINNA ZMIANA” – niezbędnik menedżera w akcji

Jeśli chcesz zrozumieć, czym jest Zwinna Zmiana, dlaczego, kiedy i jak stosować to podejście – zapraszamy do obejrzenia webinaru, podczas którego dowiesz się m.in. jakie są wyniki badań  wdrażanych zmian w świecie VUCA; jak zarządzać zwinną zmianą; jak identyfikować nastawienie gotowości do zmiany i jak pracować z motywacją ludzi.

Prowadzenie: Grzegorz Mielewski

Data: 6 maja 2020

FILOZOFIA NA TRUDNE CZASY

Jak w dobie pandemii zachować spokój, zdrowy rozsądek i skoncentrować się na tym, na co masz realny wpływ? Naucz się inaczej patrzeć na otaczającą Cię rzeczywistość. Poznaj starożytne mądrości, które od 2 000 lat pomagają ludziom zachowywać spokój i zdrowych rozsądek, nawet w czasach kryzysu.

Prowadzenie: Łukasz Przybylski, Andrzej Bernardyn

Data: 24 kwietnia 2020

ZARZĄDZANIE SWOIMI EMOCJAMI W SYTUACJI KRYZYSU

Zarządzanie swoimi emocjami to podstawowa umiejętność w sytuacjach kryzysowych. Szczególnie, kiedy bardziej stresujące niż bezpośrednie zagrożenie życia jest oczekiwanie w bezczynności.

Niepewność sytuacji powoduje, że włączamy różne strategie myślenia, które powodują znaczące napięcie i spadek jakości życia. Dowiedz się, jak sobie z nimi radzić!

Prowadzenie: Michał Brywczyński

Data: 16 kwietnia 2020

LĘK I ODWAGA W PODEJMOWANIU DECYZJI

Webinar to  propozycja dla wszystkich, którzy na co dzień  „skazani” są na podejmowanie decyzji w warunkach dużej zmienności, a chcieliby pełniej wykorzystać w tym procesie potencjał swojego intelektu. Pokazujemy w nim, jak najnowsza wiedza i osiągnięcia neuronauki wspierają trudną sztukę wyborów, nie tylko biznesowych.

Prowadzenie: Łukasz Przybylski

Data: 20 lutego 2020

NEUROLEADERSHIP A ROZWÓJ KOMPETENCJI PRZYWÓDCZYCH

Poznaj, w jaki sposób, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć neuronauki, sportu i autoregulacji regenerować się po trudnych zadaniach i okresach pracy. Dowiedz się, co pomaga regulować emocje z perspektywy pracownika i szefa (rozpoznawanie czynników wywołujących stres, a także różnych mechanizmów mózgu i ciała, które są przez niego aktywowane). Usprawnij umiejętności rozumienia własnych reakcji emocjonalnych i reakcji ciała na sytuacje trudne.

Prowadzenie: Marek Małkowicz

Data: 12 grudnia 2019

bottom of page