top of page

Świat VUCA - jakie wyzwania stoją przed liderami zmiany?

Czas trwania szkolenia:        1 dzień - warsztat 5 godzin

Cena za uczestnika:                 390 zł 

Liczba uczestników:                 do 12 uczestników

Godziny szkolenia:                    10.00 - 15.00

Forma:                                                szkolenie online (na platformie Zoom)

Data szkolenia:                            13 maja 2020

Zapraszamy do wypełnienia formularza i zapisania się na szkolenie

Opis szkolenia:

Celem szkolenia jest rozwój umiejętności efektywnego wdrażania i wspierania innych w procesie zmian. Szkolenie skierowane jest do osób aktywnie wdrażających zmiany w organizacji, np. kierowników i członków zespołów usprawniających bieżące działanie oraz kierowników projektów lub osób odpowiedzialnych za optymalizację i standaryzację procesów. Dla kierowników, którzy zarządzają zespołami w okresie zmian. Dla tych, którzy sami nie wdrażają zmian, ale zmiany ich dotyczą i chcą z jednej strony zrozumieć swoje i innych zachowanie w tej sytuacji, a z drugiej – chcą lepiej sobie w niej radzić.

Program szkolenia:

Co z tą zmianą? Jak odnaleźć się w świecie VUCA, dynamicznych przemian? Jak w świecie, gdzie transformacja w organizacji kończąc się jest już spóźniona z kolejnymi koniecznymi procesami, znaleźć miejsce na zatrzymanie i spojrzenie w głąb siebie i dlaczego jest to ważne? Na zastanowienie się jak sobie radzić z emocjami w zmianie? I co przynosi kolejna zmiana? A jeśli się nie zdecyduję na zmianę? Jakie będą konsekwencje dla mnie, dla zespołu? Jeśli jednak wejdę w proces zmiany – jak ją przeprowadzić skutecznie?

Korzyści:

  • Identyfikować etapy przechodzenia ludzi przez proces zmiany i stosować adekwatne sposoby zarządcze.

  • Jak zarządzać (przygotowywać, wdrażać, monitorować i ewaluować) zmiany w świecie VUCA?

  • Jak pokonywać 5 barier wdrożenia zmian?

  • Jak przygotować taktyczna kanwę zmiany?

  • Jak wykorzystać teorię motywacji wewnętrznej do wdrożenia zmiany?

  • Jak komunikować zmianę, aby nie wywołać zbędnego oporu?

Trener prowadzący:

poziom_Mielewski_Grzegorz.png

Grzegorz Mielewski

Menedżer i trener biznesu. Od 1999 r. jest licencjonowanym trenerem Szkoły Trenerów Biznesu TROP należącego do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jako trener i konsultant specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwijania umiejętności menedżerskich oraz handlowych. Prowadził liczne warsztaty dla kierowników sprzedaży typu „Train the Trainers” w międzynarodowych koncernach. Praktyk z zakresu zarządzania zespołem sprzedaży jak i firmą średniej wielkości. Negocjator z doświadczeniem w różnych kanałach sprzedaży oraz z różnymi klientami.

bottom of page