top of page

Filozofia na trudne czasy.

Naucz się skutecznie działać w warunkach stresu i niepewności dzięki stoickiej filozofii

Czas trwania szkolenia:        1 dzień - warsztat 5 godzin

Cena za uczestnika:                 350 zł 

Liczba uczestników:                 do 12 uczestników

Godziny szkolenia:                    10.00 - 15.00

Forma:                                                szkolenie online (na platformie Zoom)

Data szkolenia:                            14 maja 2020

Zapraszamy do wypełnienia formularza i zapisania się na szkolenie

Opis szkolenia:

Poznaj bardzo praktyczną filozofię, która pozwoli Ci zachować spokój i podejmować racjonalne decyzje, nawet w sytuacji niepewności i przy dużym stresie. Naucz się lepiej kontrolować swoje myśli i emocje oraz koncentrować swoje działania na rzeczach w pełni zależnych od Ciebie.

Korzyści:

  • Zwiększysz swoją odporność psychiczną, dzięki zmianie sposobu myślenia o zewnętrznych czynnikach, niezależnych od Ciebie.

  • Zwiększysz skuteczność swojego działania, dzięki wyróżnianiu i precyzyjnemu określaniu tych rzeczy, na które masz pełny wpływ.

  • Nauczysz się zamieniać przeszkody w szanse rozwojowe, dzięki zmienieniu perspektywy i analizie z życia wziętych przykładów.

  • Nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami: gniewem, lękiem, smutkiem i bólem, dzięki stoickim zasadom i ich współczesnej interpretacji.

  • Poznasz sposoby na uspokojenie swoich myśli i większą klarowność umysłu, dzięki stoickim ćwiczeniom i praktykom.

  • Nauczysz się dokonywać skutecznej zmiany, poprzez rozwijanie nawyków naukowo potwierdzonymi metodami.

Trener prowadzący:

ab-profilove.png

Andrzej Bernardyn

Doświadczony trener biznesu z nurtu Evidence Based, który w ciągu 14 lat pomógł 5 000 osób rozwinąć kompetencje osobiste. Ekspert od rozwijania nawyków – autor książki i bloga o nawykach oraz innowacyjnej gry edukacyjnej Kraina Nawyków. Praktyk i promotor stoicyzmu.

18_Łukasz_Przybylski_2.png

Łukasz Przybylski

Ekspert w zakresie podstaw neuronalnych warunkujących uczenie, zmianę nawyków zachowań i podejmowanie decyzji. Prowadzi także szkolenia dla menedżerów różnych szczebli, głównie w obszarze budowania zespołów, komunikacji menedżerskiej, delegowania i egzekwowania zadań, motywowania pozafinansowego a także myślenia analitycznego i kreatywnego w oparciu o metodologię design thinking. Bierze udział w licznych projektach badawczych na styku nauki i biznesu z czołowymi firmami z obszaru user experience.

bottom of page